Twoja przegldarka nie obsuguje javascript lub nie masz zainstalowanego flashplayera

Get Adobe Flash player

Okna PCV

Czym należy się kierować przy wyborze okien, na co zwrócić uwagę, co jest istotne? To tylko nieliczne z zadawanych pytań przez naszych klientów.

Otóż ładny wygląd to nie wszystko. Bardzo ważny w oknach plastikowych jest profil. Zapytają Państwo dlaczego – otóż zły i wadliwie wykonany profil oznacza straty ciepła, oraz niski poziom izolacji akustycznej co w rezultacie prowadzi do złego komfortu mieszkania oraz do płacenia wyższych rachunków.

Więc jaki profil z jakim systemem? Polecamy państwu Profil IGLO 5, który sprawdza się w każdych warunkach!

Co gwarantuje profil GL System stosowany w naszych oknach?

Opracowany przez specjalistów z firmy Okna  system tworzenia profili – GL System – to nowoczesne, nowatorskie rozwiązanie, pozwalające produkować profile o doskonałych właściwościach. Wykonane w tym systemie okna plastikowe  IGLO 5 to pięciokomorowa budowa, estetyczne, nowoczesny design, 70 mm głębokości zabudowy, płaska powierzchnia ościeżnicy.

Skąd wiemy, że profile w oknach IGLO 5 są najlepsze?

O właściwościach profilu decyduje jego grubość – standardowo wynosi ona 60 mm, ale jej zwiększenie pozytywnie wpływa na parametry każdego okna PCV . Równie istotny jest przekrój profilu, a zwłaszcza widoczne w nim puste przestrzenie – komory. Naczelna zasada mówi, że im więcej komór, tym lepsze właściwości całego okna .

Oczywiście wiemy, że wygląd bardzo się liczy, jednak dla naszych okien IGLO 5 to nie problem, ponieważ wybór różnorodnych kształtów opraw ponadto szeroka gama kolorów na pewno spełnią oczekiwania każdego klienta. Niezwykły pozwala wpasować się oknom do wystroju wnętrz. Co jednak najważniejsze, nasze tanie okna  zaskakują niską ceną, pomagają zmniejszyć koszt ogrzewania, oraz wprowadzają komfort mieszkania.

Już dzisiaj poznaj więcej szczegółów kontaktując się z nami pod numerami telefonów:

58 557-23-51

58 344-47-33

606 76 13 91

Gwarantujemy szybki i fachowy montaż, co więcej oferujemy Państwu darmowe pomiary. Wystarczy zadzwonić aby poznać więcej na temat oferty na okna plastikowe.

Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści czekają na Państwa pytania. I pamiętajcie - stawiamy na jakość nie zapominając o wyglądzie, przekonajcie się sami!

Działamy na terenie całego Trójmiasta!

 

ZUH Almar:

ul.Piastowska 81
Gdańsk
ul. B.Chrobrego 1A
Gdańsk

58 557-23-51
 58 344-47-33
606 76 13 91

Działamy na terenie całego Trójmiasta

ul.Piastowska 81
Gdańsk
ul. B.Chrobrego 1A
Gdańsk

tel.58 557-23-51    tel.58 344-47-33

tel. 606 76 13 91


Nasze projekty